Мій сайт Середа, 04.12.2024, 21:22

Вітаю Вас Гість
RSS

Головна | Реєстрація | Вхід
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
---------
Архів записів
Друзі сайту
Головна » 2011 » Липень » 24 » Індивідуальні інвестиції (частина 2). Блог про IT бізнесі
21:28
Індивідуальні інвестиції (частина 2). Блог про IT бізнесі

Блог про IT бізнесі Індивідуальні інвестиції (частина 2).

Є така справа, що кожен наступний бакс цінується людиною менше. Іншими словами, маючи всього $ 10, для нас черговий бакс буде здаватися великою сумою, маючи $ 100, ми будемо вже ставиться до нього як до маленький сумі, а маючи $ 10k, нам він буде здаватися просто дрібницею.

Захоплюючий висновок з цього, то що втрата певної суми майже завжди відчувається найбільш інтенсивно, ніж знаходження тієї ж самої суми.

Але, я в цілому бажав не про це поговорити, а про те, що в Україну я знайшов, що в банках дають 8% на доларові вклади. Мало хто знає те, що в порівнянні з 1.5% під які у мене засоби лежать в банку в штатах. Відразу виникає питання, а чому б їх не перекласти в Україну. Природно, є незручність з використанням, але їх повністю можна перемогти за доп 6.5%. Необхідно підкреслити те, що є правда друга родзинка, в Україну банки раз на деякий час лопаються. Крайній раз за великим це як я розумію відбувалося років 10 тому, але в цілому це не так здавна, щоб не приймати цю можливість в облік.

Ну і вирішив, прикинути формулу (благо вона звичайна), який повинен бути відсоток

у банку, щоб заповнити можливість втрати всієї суми вкладу.

Наша кінцева сума дорівнює нулю (варіанти вильоту банку) з можливість X або S S * YUkr (так само S * (1 YUkr)) з можливість (1-X).

Вопросец правда, що далі робити з цією формулою? Адже можливість вильоту

І повернуся до того з чого ж починав. З математичної точки зору все виглядає

гладко, але беручи до уваги психічний ефект, що втрата ще болісніше і те,

що виникають доп руху з перекладу тощо, то привабливість

40 Responses to "Індивідуальні інвестиції (частина 2)."

Та я бажав спочатку, а пізніше лінь матушка заїла. Сканера під рукою немає, щоб можна було все від руки намалювати і софта для побудови графіків теж під рукою не виявилося.

Дякуємо У наступний раз сам так і зроблю. Ну і графік природно вставив.

Усі вклади до $ 100k в банках США застраховані. Єдиний варіант, коли вклади не повернуться якщо лопне не тільки банк, та й FDIC (компанія все це справа страхує).

Я думаю, важливу роль грає інфляція, яка у нас все ж таки більше, ніж у США

Обидва вкладу в доларах США, так що інфляція (доларові) буде одна й та ж.

Крайній раз банки в Україні лопалися в минулому році:), як мінімум з великих це Надра, в ТОП 5 по депозитом він заходив

До речі, як я знаю, частина вкладів з цих Надр таки вдалося людям отримати.

10 років тому просто велике лопанье було - багато банків лягло відразу.

Але, фактично, конкретно цей приклад з Надрами як раз підкреслює мої розрахунки.

Х - це не можливість розорення, а можливість, що не зможеш відповідну суму отримати на прохання. Крайній «депозитний мараторій» (попередній був в 2004 році, під час Помаранчевої) знову наочно показав, що твої кошти для тебе віддадуть коли захочуть або якщо видавиш. Само-собою зрозуміло, видавлювати перебуваючи в Штатах (щоб приїжджати лише за прибутком) доведеться за допомогою доп витрат на юриста, при цьому не будь-якого, а знайомого і заслуговує довіри. Ідеальний варіант - доручити розміщення депозиту людині, яка, проживаючи в Україну, тримає ті ж 100К (наприклад) на депозитах. Очевидно, ми чудово знаємо цю людину і усвідомлюємо і тому можливість, що він «розоритися» оцінити ще простіше.

Очевидно, якщо ти просто хочеш 2-3 тисячі покласти, щоб через рік проїсти відсотки на мороженому, можливо обійтися методом звичайних смертних. Паперове право, на щастя, працює, усно можуть і відправити, але письмову заяву сприймуть.

Хоча можливість того, що людина «розоритися»,потрапить під кар або ще що-небудь теж не так просто вирахувати.

А щодо X - вообщем, якщо вже робити сувору мат модель, то там буде якась крива показує з якою ймовірністю можна буде отримувати яку частину вкладу назад і зобов'язана врахувати скільки це буде коштувати.

В цілому, питання швидше про 2-3 тисячах, ніж про 100, тому я глибоко в аналітику не вдаюся.

Тоді задачку можна розглядати як азартну гру, може бути найбільш приємну, ніж просадити 2-3 в Вегасі. Хоча це природно імхо, просто мені Вегас не сильно сподобався. Але сутність мені здається та сама, для бізнес-інвестицій в Україну все як і раніше впирається в особисті зв'язки. Конкретно в множині, щоб прохеджіровать розорилися і подскользнувшіхся.

Зате ще залишилося багато таких, які отримати не змогли. Історія з ними ще тягнеться - у мене на роботі співробітник ще чекає.

Вклади до ~ $ 18К гарантуються муніципальним фондом. Видають, а саме колишнім вкладник Надри теж видають. Вклади в гос банк гарантуються на всі 100 відсотків:)

Фактично цифра 8 прийшла з OTP, у дружин до повіту там кошти лежали і так і продовжують лежати.

Щодо муніципального фонду - не знав, але що можу оголосити, що він досить високоризикованих сам по собі.

Трохи нижче писав, південноамериканський варіант вже 75 працює, тому ризик з ним пов'язаний менше.

Ризикованість вкладів в Україну до того ж у тому, що фонд гарантування вкладів гарантує в гривневому еквіваленті та відповідно у разі гіперінфляції нічого не гарантує)

Це просто як я розумію була думка про те, щоб брати кредит в США, скажімо під 6% і вкладати в Український банк під 10%. Ну і на ці 4% і жити

Банківський переказ коштів в Україну коштує $ 40 за переказ в Citibank. І навіть не треба і говорити про те, що обмеження напевно є. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що але до 10-ка тисяч, зобов'язана бути без проблем.

Ну якщо вже надзвичайно хочеться вкластися в українські банки - напевно варто перечекати вибори. Але схоже у нас на Україну жоден аналітик не спрогнозує який банк лопне завтра.

Дуже неврівноважена економіка, що б давати тверді прогнози

Ну якщо вже надзвичайно хочеться вкластися в українські банки - напевно варто перечекати вибори. Але схоже у нас на Україну жоден аналітик не спрогнозує який банк лопне завтра.

а що стосується гривні? Природно, вона знецінюється набагато швидше, але всетаки цікаво виходить:

Якщо завтра, в один момент гривню «зваляться» з курсу 8 за бакс до 12 за долар, то 20-24% тут сильно не посприяють.

Відкривай накопичувальний рахунок у Російських банках. Не для кого не секрет те, що по-1-х надійності більше, по-2-х вклади застраховані на суму в 700 000 тис. руб. На бакси можна відшукати внесок 8% - 9%, у досить великих банках.

Все ж FDIC (південноамериканська структура) вже існує 70 років, а російська як я розумію лише пару.

я не впевнений що на Україну є російські банки, швидше це їх філії просто.

Я думаю малося на увазі вкладати в російські банки розташовані в Росії.

на даний момент лопнув надра і Укрпром з масивних. маленьких напевно був з десяток. депозити з лопнули маленьких вичавив фонд гарантування вкладів, а депозитів цих 2-ух великих було в 10-ки разів більше ніж весь фонд гарантування.

тому в зараз вже муніципальний родовід банк всі депозити перевели і тимошенко напечала засобів. укрпромовцам коштів виділі, надровци очікують.

іншими словами якщо розкидати пачками не більшими ніж видає фонд гарантування по маленьких банкам на зразок ризик малий.

але необхідно тримати в голові що час від часу говорять про те що доларові вклади потрібно перерахувати в гривню

Подекуди вище я як раз відповідав, що важливий ризик того, що сама страхова компанія не сдюжает. Іншими словами страхування вкладів- Не бінарно.

Не зрозумів щодо «доларові вклади потрібно перерахувати в гривню». Я якось випав з подій.

б) Завтра ж (через що різко збільшилася кількості віртуальних гривень) курс стає 16 грн за долар.

при цьому ризик цього з будь-яким президентом не рахуючи сьогоднішнього ростуть

якщо подивитися на те що сьогоднішній ветував з чисто економічної точки зору, то видно хто економічний ліберал, а хто популіст і соціаліст

грубо кажучи ющенко ветував гору такого економічного абсурду від тимошенко що тримайся

ІМХО, типово постійні банки дають ставки за вкладами, не перевершують рівня справжньої інфляції. Це швидше самозаспокоєння, а не заробіток. Приклад інвестицій в твоєму рідному українському містечку

Переглядів: 458 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz