Мій сайт Середа, 04.12.2024, 21:17

Вітаю Вас Гість
RSS

Головна | Реєстрація | Вхід
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу
---------
Архів записів
Друзі сайту
Головна » 2011 » Липень » 24 » Посприяють податкові послаблення розвитку малого бізнесу в Росії? Поволзькі анонси бізнесу
21:54
Посприяють податкові послаблення розвитку малого бізнесу в Росії? Поволзькі анонси бізнесу

Інформаційна підтримка малого бізнесу Приволзького федерального округу.

Є новина?

Стрічка новин

26 травня на засіданні президії уряду Володимир Путін виступив з низкою важливих пропозицій щодо розвитку соціально-економічної сфери країни. А саме, на порядку денному стояла розробка податкової політики на 2009 рік та її законодавче забезпечення. Не для кого не секрет те, що особливу увагу було приділено розвитку малого та середнього бізнесу. Прем'єр-міністр заявив, що «додаткові податкові преференції отримають і ті, хто користується послугами освіти та охорони здоров'я, набуває або будує житло. Кошти, які роботодавець в інтересах власних працівників направляє на ці цілі, по максимуму дозволяється включати в собівартість і, отже, звільняти від податку на прибуток ». Також Путін запропонував для компаній, що відносяться до малого бізнесу, зменшити надання податкової звітності з 4 до 1-го разу в рік. «Вважаю, що компанії малого бізнесу повинні надавати податкову звітність не частіше 1-го разу в рік. Поки вона здається щоквартально, іншими словами чотири рази на рік », - заявив Путін. Можливо і те, що залишається сподіватися, що всі ці заходи будуть сприяти розвитку російського бізнесу.

Посприяють податкові послаблення розвитку малого бізнесу в Росії?

На це питання спеціально кореспондентові KM.RU Вероніці Новікової відповіли: Кіра Лук'янова, член Комітету ГД по економічній політиці і підприємництву: - Я вважаю, що податкові послаблення сприятимуть розвитку малого бізнесу. Дуже хочеться підкреслити те, що особливо важливою для малого бізнесу є можливість здавати звітність один раз в рік. На Заході, наприклад, всі компанії здають податкову звітність за рік, що значно спрощує роботу. Якщо говорити щодо інших податкових послаблень, то особливу увагу варто звернути на те, що компанії зуміють направляти свої кошти на охорону здоров'я, освіту, будівництво житла, і при всьому цьому все це увійде в оподатковувану базу. Це можна іменувати величезним проривом в оподаткуванні для малого та середнього бізнесу. Не рахуючи того, мова на даний момент йде про зниження ставки ПДВ, який є дуже значущим податком для компаній, що займаються випуском продукції. Зниження ставки допоможе в їхньому розвитку. І крайнє - це податок на прибуток. Я вважаю, що для тих компаній, які займаються не торгівлею, а, приміром, науковими розробками або створенням надтехнологічна товарів, він повинен бути знижений.

Наталія Дмитрієва, голова ради «Ділових дам Росії»: - Цей питання можна розглядати як в єдності, так і в його комплексності, яка полягає в наступному. Чи здатен уряд і суспільство зробити все від їх залежне для того, щоб в самі стислі терміни зробити дуже підходящі умови для розвитку малого бізнесу? Відповідь очевидна. У цьому на даний момент полягають здібності втілення стратегічного ривка для Росії. Якщо на даний момент за найоптимістичнішими цифрам, які дають соціологи, у нас лише 20% населення зайнято в малому бізнесі, то перед нами стоїть завдання: за 12 років вивести її до стану 60%. Неодмінно, зниження податкового тягаря - одна з істотних і принципових складових для того, щоб закласти правильні бази для розвитку малого бізнесу, створення ситуації, коли саме по собі роль в малому бізнесі стане симпатичним для людей, закінчить відлякувати. Адже з такою ситуацією ми зіткнулися в поточний час, коли для того, щоб відкрити маленьке підприємство, потрібно отримати необмежену кількість узгоджень. Тому на даний момент дуже симпатичною представляється думка про дозвільний вдачу відкриття новітніх компаній. Необхідно відзначити те, що йдеться про те, що бізнесменові не доведеться ходити по великій кількості інстанцій,віддаючи кошти за отримання тієї або іншої папірці, щоб відкрити свою справу. Все відбувається за іншим сценарієм. Само-собою зрозуміло, бізнесмен у заявному порядку повідомляє всі ці інстанції про те, що відкриває деякий підприємство, і при всьому цьому не платить на початковому кроці ніяких коштів за отримання дозвільних документів. Але далі ці інстанції будуть мати можливість перевірити це підприємство на його відповідність певним нормам. У тому ж випадку, якщо ці норми не будуть дотримані, то на бізнесмена буде накладено штраф, що носить руйнівний характер. У такому випадку людина буде брати на себе ще величезну моральну та матеріальну відповідальність за власний бізнес. Дуже хочеться підкреслити те, що такий стан речей дозволить людям зовсім по іншому підійти до організації власної справи.

Андрій Кобяков, економіст: - Будь-які кроки, спрямовані на розвиток малого бізнесу, є корисними. Я вітаю подібного роду кроки. Але це - не конструктивні заходи, тому не слід чекати якихось значущих поліпшень для введення малого бізнесу. Мені видається, що все таки головною проблемою для малого бізнесу є не податкове законодавство. Основна проблема пов'язана з корупцією. Зверніть увагу на те, що сама організація малого бізнесу, його існування з'єднані з діяльністю великої кількості інспекцій, що вимагають хабара. Само-собою зрозуміло, при цьому цих інспекцій в Росії - близько півтора 10-ов. Не варто забувати і про практику «кришування», яка існує і зараз. Її здійснюють не бандитські угруповання, а місцеві органи влади або правоохоронні органи. Друга проблема малого бізнесу - це проблема відкриття бізнесу. Це до питання про стартовий капітал, який має далеко не кожен, що бажає відкрити свою справу. Само-собою зрозуміло, для їх зобов'язана бути створена особлива банківська інфраструктура. І навіть не треба і говорити про те, що це - надзвичайно сувора проблема, яку нереально вирішити відразу. У всіх регіонах, у всіх містечках (притому не тільки в обласних центрах) зобов'язана бути створена особлива мережу. Але, на жаль, зараз навіть зачатки цього не передбачаються.

Календар

Наші партнери:

Переглядів: 335 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz