Мій сайт Середа, 04.12.2024, 21:24

Вітаю Вас Гість
RSS

Головна | Реєстрація | Вхід
«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу
---------
Архів записів
Друзі сайту
Головна » 2011 » Липень » 24 » Звідки беруться кошти? Частина 5
21:04
Звідки беруться кошти? Частина 5

зберіг і пріумоножіть кошти Клуб грошової грамотності Звідки беруться кошти? Частина 5

Інвестування. Дуже хочеться підкреслити те, що ще одним методом отримання коштів є інвестування. Інвестор отримує кошти від суспільства, не продаючи продукти не надаючи сервіси, а даючи у тимчасове використання інший продукт - кошти. Як би це було не дивно, але в обмін, через певний проміжок часу, він отримує назад позичену (інвестовану) суму спільно з відсотками, виплаченими за використання цими засобами або з дещицею від доходів, придбаних за допомогою його коштів.

Які ж достоїнства і недоліки є у цього методу економічних відносин із суспільством. Мало хто знає те, що і чому б усім не закластися інвесторами. Адже це так комфортно. Дуже хочеться підкреслити те, що давайте на даний момент це і розглянемо.

Основний недолік інвестування полягає в ризику, який бере на себе інвестор. Цей ризик може найвищим, а бути може зовсім маленьким. Мало хто знає те, що але він перебуває постійно.

Віддаючи на час у використання свої кошти, але ризикує ніколи їх більше не побачити. Або отримати назад менше коштів, ніж мав на увазі і чим було обгрунтовано контрактом. А не дополученная прибуток є збитком.

Це може відбутися з різних причин: через банкрутство бізнесу, в який були вкладені кошти інвестора, від знецінення активів, куплених ним, або із-за очевидного «кидка». Адже беруть люди чужі кошти (інвестора), а віддавати доводиться свої. Ось таким собі кредиторам стає шкода власних коштів і вони воліють їх не віддавати інвесторові, керуючись принципом, що «борги віддають лише боягузи».

Природно бувалі інвестори копітко відбирають і прораховують об'єкти для інвестування і застосовуючи систему управління ризиками, здатні звести ці самі небезпеки неотримання власних коштів до мінімуму. Та й найдосвідченіших інвесторів небезпеки все одно мають місце бути. Всі давно знають те, що що вже тут говорити про недосвідчених.

У початківців інвесторів, які не володіють потрібним досвідом і до того ж одержимих жагою легкої наживи ризик нарватися на який-небудь лохотрон, який обіцяє своїм інвесторам «золоті гори» і втратити свої кровно зароблені кошти надзвичайно великий.

Не рахуючи того, тому що інвестування передбачає вкладення коштів, то для інвестування необхідно володіти певними засобами. І краще своїми. Бо в разі втрати в результаті необмисленних дій чужих коштів ви зіштовхнетеся в необхідністю віддавати кошти їх власникові і перспективою конфлікту з них у разі їх відсутності.

Але в інвестуванні є і власний плюс. Необхідно підкреслити те, що і для найдосвідченіших інвесторів він перекриває всі негативні моменти даного виду економічної діяльності. Називається він «пасивним доходом».

Так-так - це як раз з реклами, крутиться по телек пару років тому «Ми сидимо, а грошики йдуть».

І якщо для клієнтів тієї контори справа закінчилася не дуже відмінно, то для найдосвідченіших інвесторів, які володіють пристойним капіталом і відмінно розуміють, що вони роблять - ці слова зовсім не звучать як утопія.

Ця категорія людей, живе на відсотки, одержувані від інвестованого капіталу. Це не означає, що ці люди більше нічого не роблять. У більшості власному вони ведуть досить активне життя. Але вони не залежать від доходів, принесеної даною діяльністю. Вони можуть ні чого ж не робити, тому що їх пасивного доходу вистачить, щоб вони могли вести звичайне життя.

Ці люди фінансово незалежні. Необхідно підкреслити те, що іншими словами вони не залежать від доходів, які приносить їм робота або заняття справою. Звичайний рівень життя забезпечує їм пасивний дохід, що приходить від інвестицій. Він тому й іменується пасивним, щодля його отримання нічого не треба робити. Все вже було виготовлено ними раніше.

Таким чином, інвестор забезпечує для себе свободу, величезну, ніж має навіть бізнесмен і тим паче, ніж найманий працівник. Вони можуть займатися чим хочуть без необхідності ходити на роботу або керувати справою.

Про грошову незалежності марять майже всі люди. Але досягають її далеко не все. Можливо і те, що це досить довгий і непростий процес, що вимагає витримки і самовладання. Адже так просто зірватися і витратити всі зібрані для інвестування кошти.

Але зате ті, хто витримує і досягає поставленої задачі, забезпечують для себе фінансову незалежність, іншими словами свободу від сторонніх джерел доходу. Їх пасивний дохід, принесений інвестованими засобами, постійно покриває їхні потреби.

Найбільш ретельно про пасивний дохід можна з'ясувати, підписавшись на безкоштовний електронний курс «Як дотягнути до зарплати або Бази грошової грамотності».

Залиште ваш коментар:

Опитування на веб-сайті:

«Як дотягнути до зарплати або Бази грошової грамотності»

Для вас не вистачає коштів до зарплати? Дізнайтеся про звичайних дієвих правилах управління сімейним бюджетом, підписавшись на безкоштовний електронний курс!

Нове на веб-сайті:

Клуб грошової грамотності © 2010 - 2011 | Копіювання матеріалів заборонено!

Переглядів: 391 | Додав: chords | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz